Prevalin Allerstop 10mg Tabletten

 9,99

Artikelnummer: 8710537043884 Categorieën: , , Tag:

Prevalin Allerstop Hooikoorts Tabletten te gebruiken bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties. Voor de behandeling van seizoensgebonden allergische ontsteking van het neusslijmvlies en ontsteking van het oogbindvlies, niet-seizoengebonden allergische ontsteking

Extra informatie

Merk

2 beoordelingen voor Prevalin Allerstop 10mg Tabletten

  1. Man

    Middel gekocht vanwege hooikoorts klachten. Van de huisarts fexofenadine voorgeschreven gekregen, alleen deze werkte niet de hele dag voor mij. Prevalin allerstop wekt daar in tegen wel de hele dag voor mij, alleen de bijwerkingen merk ik wel in vergelijking met fexofenadine waar ik nergens last van had. Werking prima, bijwerkingen minder. Maar gezien het beter werkt dan fexofenadine, is het voor mij geen probleem om het niet in te nemen.

  2. Vrouw

    Heel snel na het eerste tabletje van alle klachten af (niezen, loopneus, geïrriteerde tranende ogen, overal jeuk). Van de bijwerking vond ik alleen de vermoeidheid echt lastig. Probeer het daarom nu na drie weken weer even zonder tabletjes. Mochten de klachten weer flink opspelen begin ik toch weer met slikken.

Een beoordeling toevoegen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *